Konkurs PFRON na najlepsze prace dyplomowe poświęcone problematyce niepełnosprawności

Ogłoszono wyniki XV edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie poświęcone problematyce niepełnosprawności Otwarte Drzwi organizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).

W kategorii najlepsza praca magisterska z zakresu rehabilitacji medycznej I i II miejsce zajęły dwie nasze absolwentki. Pierwszą nagrodę zdobyła mgr Monika Kaczmarczyk za pracę napisaną pod kierunkiem prof. Ewy Pisuli „Funkcjonowanie intelektualne i językowe oraz objawy charakterystyczne dla zaburzeń ze spektrum autyzmu u dzieci z zespołem Pradera-Williego”. Drugie miejsce zajęła mgr Katarzyna Kiełb (obecnie doktorantka Wydziału Psychologii UW), której praca dyplomowa nosi tytuł „Trauma – i co dalej? Wzrost potraumatyczny i jego predyktory u matek dzieci z niepełnosprawnością intelektualną i zaburzeniami rozwoju”. Promotorką tej pracy była dr hab. Kamilla Bargiel-Matusiewicz.

Nagrody zostały wręczone 13 grudnia podczas uroczystej gali, której partnerem była Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK).

Lista laureatów >>

Data publikacji: 17 grudnia 2018